Ridgewood Nepalese Society Editor Pick,Main Story KHATRI: Founding Golden Trustee

KHATRI: Founding Golden Trustee

KHATRI: Founding Golden Trustee post thumbnail imageरिजउड नेपाली समाज, न्यु योर्कको दुर्गा मन्दिर तथा नेपाली संस्कृतिक केन्द्रका Golden Trustee तथा दाता दम्पति: श्री जनक खत्री र श्रीमती भगवती खत्री सन् २००३ देखि न्यु योर्क सहर बस्दै आउनु भएको छ I हाल रिजउड, न्यु योर्कमा बस्नु हुने श्रीमान खत्री नेपालको भक्तपुर जिल्ला, नलिन्चोकमा जन्मिएर बसाई सर्ने क्रममा अमेरिका आउनु भएको हो भने श्रीमति खत्री नेपालको काभ्रे जिल्ला, भैसेपार्टीमा जन्मिएर अमेरिका बसाई सर्नु भएको हो I दुई सन्तानका धनि यी दम्पति आफ्नै व्यवसायमा संलग्न हुनुहुन्छ I वहाहरुले मन्दिरका लागि कबुल गर्नु भएको सम्पूर्ण चन्दादान उपलब्ध गराई सक्नु भएको छ I

रिजउड नेपाली समाज, न्यु योर्क वहाहरुलाई हृदय देखि धन्यवाद दिन चाहन्छ I

Leave a Reply

Related Post

Founding General MemberFounding General Member

Ridgewood Nepalese Society, New York को दुर्गा मन्दिर तथा नेपाली साँस्कृतिक केन्द्र (DTNCC) को Founding General Member श्री लक्ष्मण कार्कि, श्रीमती प्रतिभा ज्ञवाली, छोरी सुश्री कुञ्जल कार्कि एवं कार्कि परिवार

श्रीमद भागवत महापुराणश्रीमद भागवत महापुराण

श्रीमद भागवत महापुराण आज चौथो दिन आदरणिय दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु सादर नमस्कार ! रिजवुड नेपाली समाजले गर्न लागेको दोस्रो बृहद श्रीमद भागवत महापुराण भब्य रुपले सफल पार्नका लागि सबैलाई आवहान

हिन्दुहरुको महान पर्व शिवरात्रीको शुभकामना!हिन्दुहरुको महान पर्व शिवरात्रीको शुभकामना!

आदरणिय दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु सादर नमस्कार हिन्दुहरुको महान पर्व शिवरात्रीको शुभकामना ! भोलि फेब्रुअरी २४ तारिख हिन्दूहरूको पबित्र दिन शिवरात्रि हो । हरेक बर्ष जस्तै रिजवुडको दुर्गा मन्दिरमा शिवरात्रीको अवसरमा