Nepal Day Parade

Nepal Day Parade post thumbnail image

आदरणिय दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु
हाम्रो देश, संस्कृति र भेष-भूषालाई विश्व सामु चिनाउनका लागि यहि मे २१ तारिख अाइतबारका दिन संसारकै चर्चित र ब्यस्त शहर म्यान्हटनमा हुन गइरहेको “नेपाल डे परेड” मा अमेरिकामा रहेका संघ-संस्थाहरु सँग हातेमालो गर्दै रिजवुड नेपाली समाज पनि सगौरब यस अभियानलाई भब्य रुपमा सफल पार्नका लागि अमेरिका भरी रहनु भएका सम्पूर्ण नेपाली दाजु-भाइ, दिदि-बहिनीहरुमा हार्दिक अपिल गर्दछ र उक्त दिन रिजवुड र रिजवुड वरपर बसोबास गर्नुहुने सम्पूर्ण नेपाली दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु उपस्थित भइ भब्य रुपमा सफल पार्नुहुन अव्हान गर्दछ ।
धन्यबाद !
रिजवुड नेपाली समाज
तथा रिजवुड परिवार

Leave a Reply

Related Post

हिन्दुहरुको महान पर्व शिवरात्रीको शुभकामना!हिन्दुहरुको महान पर्व शिवरात्रीको शुभकामना!

आदरणिय दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु सादर नमस्कार हिन्दुहरुको महान पर्व शिवरात्रीको शुभकामना ! भोलि फेब्रुअरी २४ तारिख हिन्दूहरूको पबित्र दिन शिवरात्रि हो । हरेक बर्ष जस्तै रिजवुडको दुर्गा मन्दिरमा शिवरात्रीको अवसरमा

Founding General MemberFounding General Member

Ridgewood Nepalese Society, New York को दुर्गा मन्दिर तथा नेपाली साँस्कृतिक केन्द्र (DTNCC) को Founding General Member श्री लक्ष्मण कार्कि, श्रीमती प्रतिभा ज्ञवाली, छोरी सुश्री कुञ्जल कार्कि एवं कार्कि परिवार