Nepal Day Parade

Nepal Day Parade post thumbnail image

आदरणिय दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु
हाम्रो देश, संस्कृति र भेष-भूषालाई विश्व सामु चिनाउनका लागि यहि मे २१ तारिख अाइतबारका दिन संसारकै चर्चित र ब्यस्त शहर म्यान्हटनमा हुन गइरहेको “नेपाल डे परेड” मा अमेरिकामा रहेका संघ-संस्थाहरु सँग हातेमालो गर्दै रिजवुड नेपाली समाज पनि सगौरब यस अभियानलाई भब्य रुपमा सफल पार्नका लागि अमेरिका भरी रहनु भएका सम्पूर्ण नेपाली दाजु-भाइ, दिदि-बहिनीहरुमा हार्दिक अपिल गर्दछ र उक्त दिन रिजवुड र रिजवुड वरपर बसोबास गर्नुहुने सम्पूर्ण नेपाली दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु उपस्थित भइ भब्य रुपमा सफल पार्नुहुन अव्हान गर्दछ ।
धन्यबाद !
रिजवुड नेपाली समाज
तथा रिजवुड परिवार

Leave a Reply

Related Post

GAUTAM: Founding Golden TrusteeGAUTAM: Founding Golden Trustee

FOUNDING GOLDEN TRUSTEE रिजउड नेपाली समाज न्युयोर्कको दुर्गा मन्दिर तथा नेपाली सांस्कृतिक  केन्द्रका Golden Trustee  तथा दाता दम्पति श्रीमान खुमानाथ गौतम र श्रीमती पुष्पा अधिकारी गौतम  सन २००५ मा अमेरिका

श्रीमद भागवत महापुराणश्रीमद भागवत महापुराण

श्रीमद भागवत महापुराण आज चौथो दिन आदरणिय दाजु-भाइ तथा दिदि-बहिनीहरु सादर नमस्कार ! रिजवुड नेपाली समाजले गर्न लागेको दोस्रो बृहद श्रीमद भागवत महापुराण भब्य रुपले सफल पार्नका लागि सबैलाई आवहान